Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 21.10.2019

SAPR 3.K, PRA 3.E - přednáška prof. Klímy z MUP v D149 Třída 3.L - odborná exkurze DD Most (4.-7. hodina), Mgr. Zwolinská Třída 4.L - odborná exkurze Komunikace 89 a Hrdličkovo muzeum Praha (Mgr. Lišková, Mgr. Pelcmanová) Třída 2.P - odborná exkurze (Praha, META, o.p.s., společnost pro příležitosti mladých migrantů), Mgr. Lisá

Nepřítomné třídy-10123456789101112
2.E
2.PEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXK
3.LEXKEXKEXKEXK
3.PPXPXPXPXPXPXPX
3.RPXPXPXPXPXPX
3.UPXPXPXPXPXPXPXPX
3.XPXPXPXPX
3.YPXPXPXPXPXPX
4.LEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXK
Nepřítomní učitelé-10123456789101112
Bánoková Zuzana(DOV)---BOŽČEŇ-BRA------
Císařová Iva(NEM)--DUBHEJELE-KUBČEŇ------
Hejduková Andrea(VOŠ)--
Jeníčková Radka(VOŠ)--
(OČR)--ŠLÉBAB
Lisá Hana(PedD)--........LAN..--
Lišková Karolína(PedD)--HUDZÁRBUR--BEN----
Paulová Helena(NEM)--HOLLANBORZÁR..-HOT..----
Pelcmanová Petra(PedD)-HENPOD..VIT<>------
Picálek Martin(PedD)-LAL..
Rutová Hana(BLOK)---
Singer Karel(PedD)....HEN
Šrámková Radka(VOŠ)------
Štěpánková Věra(NEM)-NHURAKVOD..-HOLHOL----
Tichá Iva(LÉK)---DLU..KADDLU-----
Valušková Soňa(AŠ)-KOČ-----
Zwolinská Lenka(OČR)DOUDOU
(PedD)........
Místnosti mimo provoz-10123456789101112
A202
Z323VOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠ
Změny v rozvrzích učitelů:
Babák Robert6. hodsupl. (JEN OČR)TEV2.B(Z-B1)přespočetná hod.
Benešová Ute3. hododpadáANJ3.Kzměna hodiny
7. hodsupl. (LIK PedD)ANJ1.K(C172)za odpadlou
Bicanová Lenka5. hododpadáZPED3.U
Borl Milan3. hodsupl. (PAL NEM)SMA3.L (3.Lb)(C307)za odpadlou
3. hododpadáMAT3.Ezrušeno
Božinová Petra3. hodsupl. (BNÁ DOV)DĚJ1.H (1.GH)+(Z225)přespočetná hod.
Branišová Martina6. hodsupl. (BNÁ DOV)ANJ2.M(Z404)za odpadlou
Budilová Vladimíra2. hododpadáEKP33.R
6. hodzměna FPZ2.R (23.R)+(C163)
7. hodzměna FPZ3.R (23.R)+(C163)
Burešová Václava2. hodvýměna >>ČJL3.Ena 24.10. 4. hod
4. hodsupl. (LIK PedD)DĚJ2.K(C407)přespočetná hod.
Cvachová Martina4. hodPohotovost - budova A
4. hododpadáSPE3.Y
6. hododpadáPED4.L
Čeňková Miluše4. hodsupl. (BNÁ DOV)MAT2.A(Z233)přespočetná hod.
6. hodsupl. (CÍS NEM)FYZ4.M(Z205)přespočetná hod.
Dluhošová Jana3. hodsupl. (TCH LÉK)ANJ11.X(C309)za odpadlou
4. hododpadáŠPJ4.L (4.Ls)
6. hodPohotovost - budova A
6. hododpadáKPSP2.P
Doušová Jitka1. hodsupl. (ZWO OČR)PSY3.C(C411)za odpadlou
2. hodsupl. (ZWO OČR)PSY11.Y(C411)za odpadlou
Dubová Irena1. hodsupl. (CÍS NEM)PRP1.A(Z205)za odpadlou
Dudová Petra3. hodPohotovost - budova B
Elexová Hana3. hodsupl. (CÍS NEM)PSK2.O(Z120)přespočetná hod.
Gabrielová Markéta1. hododpadáHVS4.L (4.L3)
2. hododpadáHVS4.L (4.LH)
Havel Daniel1. hododpadáVVS4.L (4.LV)
2. hododpadáVVS4.L (4.LV)
Hejduková Andrea2. hodsupl. (CÍS NEM)KLP4.M(Z205)za odpadlou
Henzlová Ivana1. hodPohotovost - budova A
1. hododpadáNEJ2.E (2.Ea)
3. hodsupl. (SIN PedD)NEJ1.L(C411)za odpadlou
4. hododpadáNEJ4.L (4.Ln)
Holčáková Petra1. hodsupl. (PAL NEM)UČE4.K(C307)za odpadlou
3. hododpadáFUN3.R
6. hodsupl. (ŠTĚ NEM)PEK3.E (3.Ea)(E216)za odpadlou
7. hodsupl. (ŠTĚ NEM)UČE4.E(C409)za odpadlou
Hotařová Lenka5. hododpadáPSY4.L
7. hodsupl. (PAL NEM)TEV2.L (2.Lb)(TV2)za odpadlou
Hudková Dita1. hododpadáVSP3.P
2. hodsupl. (LIK PedD)ANJ4.C(C407)za odpadlou
2. hododpadáVSP3.P
Humlová Zuzana3. hododpadáICT22.P (2.PR)+
4. hododpadáICT22.P (2.PR)+
Ješková Miloslava7. hododpadáANJ4.L (4.Lb)
Jíchová Hana2. hodPohotovost - budova A
Jiříková Andrea1. hododpadáHVS4.L (4.L4)
Kadlec David5. hodsupl. (TCH LÉK)CHE1.K(C409)za odpadlou
Knolová Lenka6. hododpadáANJ33.Y
Kočová Jitka6. hodsupl. (VAL AŠ)OLT1.Z(Z120)za odpadlou
Král Josef0. hododpadáOIO3.U
1. hododpadáOIO3.U
Kročilová Alena1. hododpadáSZP22.P
4. hododpadáNEJ3.E (3.Ea)zrušeno
Kubová Anna5. hodsupl. (CÍS NEM)KLP2.M(Z205)za odpadlou
7. hododpadáOVO3.U
8. hododpadáOVO3.U
9. hododpadáOVO3.U
Lálová Lucie2. hodsupl. (PIC PedD)ZEM1.K(C409)za odpadlou
Langová Jana2. hodsupl. (PAL NEM)EKE4.E(C307)za odpadlou
2. hododpadáEKO3.Kzměna hodiny
5. hododpadáFIR3.R
6. hodsupl. (LIS PedD)DEG1.P(C309)za odpadlou
Lisá Hana0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Lišková Karolína0.-11. hod Obecný pedagogický dozor
Marková Miroslava2. hodzměna BIDH2.Y(C310)
3. hodzměna POP1.Y(C308)
Meinlschmidtová Petra Stanislava6. hodPohotovost - budova B
Náhradní Učitel1. hodsupl. (ŠTĚ NEM)PEK1.C (1.Ca)(E215)přespočetná hod.
Nachtigal Oldřich4. hododpadáINT3.L (3.La)
Pelcmanová Petra0.-11. hod Obecný pedagogický dozor
Picálek Martin1.-3. hod Obecný pedagogický dozor
Podzemská Věra2. hodsupl. (PEL PedD)LJP3.D (3.Db)(A101)přespočetná hod.
Potužáková Věra2. hodPohotovost - budova B
2. hododpadáTEO3.U
4. hodzměna PSY3.M(Z401)za odpadlou
6. hododpadáVYO3.U
Raková Gabriela2. hodsupl. (ŠTĚ NEM)PEK1.D (1.Db)(E215)přespočetná hod.
Rathnerová Pavla1. hododpadáANJ2.E (2.Eb)
2. hododpadáDCJ3.Y
6. hododpadáANJ3.L (3.Lb)
Rucká Lenka5. hododpadáANJ33.P
6. hododpadáTMP33.P
Rutová Hana1. hododpadáPRA4.Hzměna hodiny
2. hodvýměna <<PRA3.Ez 24.10. 4. hod
2. hododpadáPRA4.Hzměna hodiny
3. hodnavíc PRA3.Eza odpadlou
4. hododpadáEKO3.Mzměna hodiny
5. hodvýměna <<PRA3.Ez 22.10. 5. hod
Singer Karel5. hodzměna ČJL1.D(C261)
6. hodzměna ČJL1.D(C261)
1.-3. hod Obecný pedagogický dozor
Šlégelová Linda5. hodPohotovost - budova B
Štefanková Blanka2. hodzměna SAPR3.K(D149)za odpadlou
3. hodzměna SAPR3.K(D149)za odpadlou
4. hodzměna SAPR3.K(D149)
5. hodzměna SAPR3.K(D149)
Turnovský Michal1. hododpadáTVS4.L (4.LT)
2. hododpadáTVS4.L (4.LT)
5. hododpadáTVD33.Y
Umlaufová Ilona1. hodzměna SOS4.H(Z423)přespočetná hod.
2. hodzměna SOS4.H(Z423)přespočetná hod.
Vítková Eliška4. hodsupl. (PEL PedD)PSY2.D(C412)za odpadlou
7. hododpadáPED2.P
Vodrášková Dobroslava0. hododpadáOPX3.X (23.X)+
1. hododpadáOPX3.X (23.X)+
2. hododpadáOPX3.X (23.X)+
3. hodspojeno (ŠTĚ NEM)PEK1.D (1.Da)(E215)
3. hododpadáOPX3.X (23.X)+
Zárubová Věra2. hodPohotovost - budova A
3. hodsupl. (LIK PedD)MAT3.C(C408)za odpadlou
3. hododpadáRMM3.Y
4. hodsupl. (PAL NEM)MAT4.I(C307)za odpadlou
Zelenková Dagmar1. hododpadáHHN33.Y
Zwolinská Lenka4.-7. hod Obecný pedagogický dozor
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodPRP(Z205)suplujeDubová Irena(CÍS)
1.C1. hodPEK1.Ca(E215)suplujeNáhradní Učitel(ŠTĚ)
1.D2. hodPEK1.Db(E215)suplujeRaková Gabriela(ŠTĚ)
3. hodPEK1.Da(E215)spojíVodrášková Dobroslava(ŠTĚ)
5. hodČJL(C261)změnaSinger Karel
6. hodČJL(C261)změnaSinger Karel
1.G3. hodDĚJ1.GH(Z225)suplujeBožinová Petra(BNÁ)
1.H3. hodDĚJ1.GH(Z225)suplujeBožinová Petra(BNÁ)
1.K2. hodZEM(C409)suplujeLálová Lucie(PIC)
5. hodCHE(C409)suplujeKadlec David(TCH)
7. hodANJ(C172)suplujeBenešová Ute(LIK)
1.L3. hodNEJ(C411)suplujeHenzlová Ivana(SIN)
1.P6. hodDEG(C309)suplujeLangová Jana(LIS)
1.X3. hodANJ1(C309)suplujeDluhošová Jana(TCH)
1.Y2. hodPSY1(C411)suplujeDoušová Jitka(ZWO)
3. hodPOP(C308)změnaMarková Miroslava
1.Z6. hodOLT(Z120)suplujeKočová Jitka(VAL)
2.A4. hodMAT(Z233)suplujeČeňková Miluše(BNÁ)
2.B6. hodTEV(Z-B1)suplujeBabák Robert(JEN)
2.D4. hodPSY(C412)suplujeVítková Eliška(PEL)
2.E1.-3. hod Akce školy
2.K4. hodDĚJ(C407)suplujeBurešová Václava(LIK)
2.L7. hodTEV2.Lb(TV2)suplujeHotařová Lenka(PAL)
8. hodTEV2.Lbodpadá(PAL)
2.M5. hodKLP(Z205)suplujeKubová Anna(CÍS)
6. hodANJ(Z404)suplujeBranišová Martina(BNÁ)
2.O3. hodPSK(Z120)suplujeElexová Hana(CÍS)
2.P0.-9. hod exkurze
2.R6. hodFPZ23.R(C163)změnaBudilová Vladimíra
7. hodFPZ23.R(C163)změnaBudilová Vladimíra
2.Y2. hodBIDH(C310)změnaMarková Miroslava
3.C1. hodPSY(C411)suplujeDoušová Jitka(ZWO)
3. hodMAT(C408)suplujeZárubová Věra(LIK)
3.D2. hodLJP3.Db(A101)suplujePodzemská Věra(PEL)
3.E2. hodPRAvýměna <<Rutová Hanaz 24.10. 4. hod
2. hodČJLvýměna >>na 24.10. 4. hod
3. hodPRAnavícRutová Hana
3. hodMATodpadá(BOR)
4. hodNEJ3.Eaodpadá(KRČ)
4. hodPEK3.Ebodpadá(ŠTĚ)
5. hodPRAvýměna <<Rutová Hanaz 22.10. 5. hod
5. hodDĚJvýměna >>na 22.10. 5. hod
6. hodPEK3.Ea(E216)suplujeHolčáková Petra(ŠTĚ)
3.K2. hodSAPR(D149)změnaŠtefanková Blanka(LAN)
3. hodSAPR(D149)změnaŠtefanková Blanka(BEN)
4. hodSAPR(D149)změnaŠtefanková Blanka
5. hodSAPR(D149)změnaŠtefanková Blanka
3.L3. hodSMA3.Lb(C307)suplujeBorl Milan(PAL)
4.-7. hod exkurze
3.M4. hodPSY(Z401)změnaPotužáková Věra(RUT)
3.P1.-7. hod praxe
3.R7. hodFPZ23.R(C163)změnaBudilová Vladimíra
2.-7. hod praxe
3.U0.-2., 5.-9. hod praxe
3.X0.-3. hod praxe
3.Y1.-6. hod praxe
4.C2. hodANJ(C407)suplujeHudková Dita(LIK)
4.E2. hodEKE(C307)suplujeLangová Jana(PAL)
7. hodUČE(C409)suplujeHolčáková Petra(ŠTĚ)
4.H1. hodSOS(Z423)změnaUmlaufová Ilona(RUT)
2. hodSOS(Z423)změnaUmlaufová Ilona(RUT)
4.I4. hodMAT(C307)suplujeZárubová Věra(PAL)
4.K1. hodUČE(C307)suplujeHolčáková Petra(PAL)
4.L0.-11. hod exkurze
4.M2. hodKLP(Z205)suplujeHejduková Andrea(CÍS)
6. hodFYZ(Z205)suplujeČeňková Miluše(CÍS)
Pedagogický dohled u třídy:
2.E, 1.-3.hod - Picálek Martin, Singer Karel
2.P, 0.-9.hod - Lisá Hana
3.L, 4.-7.hod - Zwolinská Lenka
4.L, 0.-11.hod - Lišková Karolína, Pelcmanová Petra

SAPR 3.K, PRA 3.E - přednáška prof. Klímy z MUP v D149 Třída 3.L - odborná exkurze DD Most (4.-7. hodina), Mgr. Zwolinská Třída 4.L - odborná exkurze Komunikace 89 a Hrdličkovo muzeum Praha (Mgr. Lišková, Mgr. Pelcmanová) Třída 2.P - odborná exkurze (Praha, META, o.p.s., společnost pro příležitosti mladých migrantů), Mgr. Lisá