Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 20.1.2020
Nepřítomné třídy-101234567891011
1.PZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
1.XZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
1.YZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
1.ZZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
2.PZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
2.RZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
2.XZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
2.YZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
3.PZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
3.RZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
3.UZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
3.XZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
3.YZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
3.ZZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
Nepřítomní učitelé-101234567891011
Bicanová Lenka(ZK)-
Božinová Petra(ZK)-
Budilová Vladimíra(NEM)--KRE..LANLANHOL....----
Cvachová Martina(ZK)-....
Čeňková Miluše(LÉK)--
Dluhošová Jana(ZK)..-..
Drážďanská Ivana(SEM)------------
Elexová Hana(ZK)-
Gabrielová Markéta(NEM)-JIRPODKNOJICPODJIRJIC----
Hejduková Andrea(ZK)---
Holčáková Petra(ZK)..
Hordějčuková Věra(ZK)-KOUKOU
Hudková Dita(ZK)....
Jeníčková Radka(ZK)ROLBAB-
Ješková Miloslava(OST)--BENDOUVIT-BENBEN----
Kočová Jitka(NEM)--JENŠLÉFERFER-POTBNÁ----
Kročilová Alena(ZK)..-..-
Lisá Hana(NEM)--............----
Marková Miroslava(ZK)-
(PRO)....
Rucká Lenka(ZK)..
Šrámková Radka(ZK)---
Štefanková Blanka(ZK)..-
Štěpánková Věra(NEM)--DRBRAKZÁRRAK-HOLHOL----
Tichá Iva(OČR)--....KADLIK---
Vodrášková Dobroslava(SEM)..............-----
Zárubová Věra(AŠ)-
Zwolinská Lenka(ZK)..-
Místnosti mimo provoz-101234567891011
A104ZKOZKOZKOZKOZKO
Z-B1AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Z-B2AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Z125
Z258AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Z401ZKO
Změny v rozvrzích učitelů:
Babák Robert3. hodzměna TEV1.M (1.Ma)(Z125)
4. hodzměna TEV1.M (1.Ma)(Z125)
6. hodsupl. (JEN ZK)TEV2.B(Z120)přespočetná hod.
7. hodzměna TEV1.E (1.Ea)(A101)
8. hodzměna TEV1.E (1.Ea)(A101)
9. hodzměna TEV1.M (1.Mb)(Z120)
10. hodzměna TEV1.M (1.Mb)(Z120)
Babáková Martina1. hododpadáVKZ1.Z
Bánoková Zuzana7. hodsupl. (KOČ NEM)ČJL3.H(Z404)za odpadlou
Benešová Ute2. hodsupl. (JEŠ OST)ANJ1.D (1.Da)(C164)za odpadlou
2. hododpadáANJ22.R
4. hododpadáANJ11.P
6. hodsupl. (JEŠ OST)ANJ4.K(C167)za odpadlou
7. hodsupl. (JEŠ OST)ANJ4.L (4.Lb)(C167)za odpadlou
Bicanová Lenka5. hododpadáZPED3.U
Božinová Petra4. hodpřesun <<OBN3.M(Z401)z 5. hod
5. hodpřesun >>OBN3.Mna 4. hod
Davignon Jan1. hodzměna TEV3.O(Z120)
2. hodzměna TEV3.O(Z120)
3. hodzměna TEV1.A (1.Ab)(Z323)
4. hodzměna TEV1.A (1.Ab)(Z323)
5. hodzměna TEV1.N(Z125)
6. hodzměna TEV1.N(Z125)
Doušová Jitka3. hodsupl. (JEŠ OST)PSY1.D (1.Db)(A101)za odpadlou
Drábková Hana1. hodspojeno (ŠTĚ NEM)ANJ1.C (1.Ca)(C262)
Ferenzová Daniela3. hodsupl. (KOČ NEM)TEV4.O(Z404)za odpadlou
4. hodsupl. (KOČ NEM)TEV4.O(Z404)přespočetná hod.
Hanzlíčková Miloslava0. hododpadáNDP3.Z
1. hododpadáNDP3.Z
2. hododpadáNDP3.Z
3. hododpadáNDP3.Z
4. hododpadáNDP3.Z
5. hododpadáNDP3.Z
6. hododpadáNDP3.Z
Havel Daniel6. hododpadáVVD22.Y
7. hododpadáVVD22.Y
Hejduková Šárka4. hododpadáSPX11.Y
Holčáková Petra5. hodsupl. (BUD NEM)UČE2.E(C408)za odpadlou
5. hododpadáFPR2.R
6. hodsupl. (ŠTĚ NEM)PEK3.E (3.Ea)(E216)za odpadlou
7. hodsupl. (ŠTĚ NEM)UČE4.E(C409)za odpadlou
Humlová Zuzana1. hododpadáICT11.P
2. hodPohotovost - budova A
2. hododpadáICT11.P
3. hododpadáICT22.R (2.PR)+
4. hododpadáICT22.R (2.PR)+
5. hododpadáICT11.Y
6. hododpadáICT11.Y
Jeníčková Radka1. hodsupl. (KOČ NEM)OŠE3.N(Z330)za odpadlou
Jíchová Hana4. hodspojeno (GAB NEM)HHN2.C (2.C3)(A102)
7. hodspojeno (GAB NEM)HHN2.C (2.C1)(D146)
Jiříková Andrea1. hodspojeno (GAB NEM)HVS4.L (4.L3)(E214)
1. hodzměna HVS4.L (4.L4)(E214)
6. hodzměna HHN3.D (3.D1)(C170)
6. hodspojeno (GAB NEM)HHN3.D (3.D2)(C170)
Kadlec David5. hodsupl. (TCH OČR)CHE1.K(C409)za odpadlou
Knolová Lenka1. hododpadáANJ11.Y
3. hodPohotovost - budova A
3. hododpadáANJ22.Y
6. hododpadáANJ33.Y
Koubová Radka2. hododpadáVYC1.Z
6. hodspojeno (HOR ZK)OŠN3.A (3.A2)
7. hodspojeno (HOR ZK)OŠN3.A (3.A2)
Král Josef0. hododpadáOIO3.U
1. hododpadáOIO3.U
Krešne Martina1. hodsupl. (BUD NEM)ČJL2.K(C261)za odpadlou
2. hodzměna ČJL1.J(C261)
4. hodzměna OBN3.C(C262)
6. hodzměna ČJL2.E(C261)
Kubová Anna3. hodpřesun >>OŠP3.Mna 5. hod
5. hodpřesun <<OŠP3.M(Z401)z 3. hod
7. hododpadáOVO3.U
8. hododpadáOVO3.U
9. hododpadáOVO3.U
Langová Jana3. hodsupl. (BUD NEM)EKC4.K(C163)za odpadlou
3. hododpadáDEG1.P
4. hodsupl. (BUD NEM)EKC4.K(C163)za odpadlou
5. hododpadáFIR3.R
Lišková Karolína6. hodPohotovost - budova A
Marková Miroslava1. hododpadáBIDH2.Y
Mindošová Jana3. hododpadáAIT1.Z
4. hododpadáAIT1.Z
Podzemská Věra2. hodsupl. (GAB NEM)HVS4.L (4.LH)(E214)za odpadlou
5. hodsupl. (GAB NEM)HHN2.D (2.D2)(C170)za odpadlou
Polata Aleš7. hodzměna TEV1.E (1.Eb)(TV1)
8. hodzměna TEV1.E (1.Eb)(C311)
9. hodzměna TEV1.K(C409)
10. hodzměna TEV1.K(TV2)
Potužáková Věra2. hododpadáTEO3.U
6. hodPohotovost - budova B
6. hododpadáVYO3.U
Raková Gabriela2. hodsupl. (ŠTĚ NEM)PEK1.D (1.Db)(E215)za odpadlou
4. hodsupl. (ŠTĚ NEM)PEK3.E (3.Eb)(E216)přespočetná hod.
Rathnerová Pavla2. hododpadáDCJ3.Y
Rollinger Antonín5. hodPohotovost - budova B
Rucká Lenka5. hododpadáANJ33.P
6. hododpadáTMP33.P
Rutová Hana3. hodpřesun <<EKO3.M(Z423)z 4. hod
4. hodpřesun >>EKO3.Mna 3. hod
Singer Karel5. hodzměna ČJL1.D(C262)
6. hodzměna ČJL1.D(C262)
Šlégelová Linda2. hodsupl. (KOČ NEM)MEH2.O(Z233)přespočetná hod.
Šrámková Radka5. hododpadáANA1.Z
Turnovský Michal4. hododpadáTVD22.Y
5. hododpadáTVD33.Y
7. hododpadáTVD11.Y
Valušková Soňa6. hododpadáPOV1.Z
Vítková Eliška4. hodsupl. (JEŠ OST)PSY4.C (4.Cb)(A103)za odpadlou
7. hododpadáPED2.P
Zárubová Věra3. hodsupl. (ŠTĚ NEM)INT1.D (1.Da)(E215)za odpadlou
3. hododpadáRMM3.Y
Zelenková Dagmar1. hododpadáHHN33.Y
Změny v rozvrzích tříd:
1.A3. hodTEV1.Ab(Z323)změnaDavignon Jan
4. hodTEV1.Ab(Z323)změnaDavignon Jan
1.C1. hodANJ1.Ca(C262)spojíDrábková Hana(ŠTĚ)
1.D2. hodANJ1.Da(C164)suplujeBenešová Ute(JEŠ)
2. hodPEK1.Db(E215)suplujeRaková Gabriela(ŠTĚ)
3. hodPSY1.Db(A101)suplujeDoušová Jitka(JEŠ)
3. hodINT1.Da(E215)suplujeZárubová Věra(ŠTĚ)
5. hodČJL(C262)změnaSinger Karel
6. hodČJL(C262)změnaSinger Karel
1.E7. hodTEV1.Ea(A101)změnaBabák Robert
7. hodTEV1.Eb(TV1)změnaPolata Aleš
8. hodTEV1.Ea(A101)změnaBabák Robert
8. hodTEV1.Eb(C311)změnaPolata Aleš
1.J2. hodČJL(C261)změnaKrešne Martina
1.K5. hodCHE(C409)suplujeKadlec David(TCH)
9. hodTEV(C409)změnaPolata Aleš
10. hodTEV(TV2)změnaPolata Aleš
1.M3. hodTEV1.Ma(Z125)změnaBabák Robert
4. hodTEV1.Ma(Z125)změnaBabák Robert
9. hodTEV1.Mb(Z120)změnaBabák Robert
10. hodTEV1.Mb(Z120)změnaBabák Robert
1.N5. hodTEV(Z125)změnaDavignon Jan
6. hodTEV(Z125)změnaDavignon Jan
1.P0.-11. hod zkoušení
1.X0.-11. hod zkoušení
1.Y0.-11. hod zkoušení
1.Z0.-11. hod zkoušení
2.B6. hodTEV(Z120)suplujeBabák Robert(JEN)
2.C4. hodHHN2.C3(A102)spojíJíchová Hana(GAB)
7. hodHHN2.C1(D146)spojíJíchová Hana(GAB)
2.D5. hodHHN2.D2(C170)suplujePodzemská Věra(GAB)
2.E5. hodUČE(C408)suplujeHolčáková Petra(BUD)
6. hodČJL(C261)změnaKrešne Martina
2.K1. hodČJL(C261)suplujeKrešne Martina(BUD)
2.L2. hodANJ2.Laodpadá(DLU)
2.O2. hodMEH(Z233)suplujeŠlégelová Linda(KOČ)
2.P0.-11. hod zkoušení
2.R0.-11. hod zkoušení
2.X0.-11. hod zkoušení
2.Y0.-11. hod zkoušení
3.A6. hodOŠN3.A2spojíKoubová Radka(HOR)
7. hodOŠN3.A2spojíKoubová Radka(HOR)
3.C4. hodOBN(C262)změnaKrešne Martina
3.D6. hodHHN3.D1(C170)změnaJiříková Andrea
6. hodHHN3.D2(C170)spojíJiříková Andrea(GAB)
3.E4. hodPEK3.Eb(E216)suplujeRaková Gabriela(ŠTĚ)
6. hodPEK3.Ea(E216)suplujeHolčáková Petra(ŠTĚ)
3.H7. hodČJL(Z404)suplujeBánoková Zuzana(KOČ)
3.M3. hodEKO(Z423)přesun <<Rutová Hanaz 4. hod
3. hodOŠPpřesun >>na 5. hod
4. hodOBN(Z401)přesun <<Božinová Petraz 5. hod
4. hodEKOpřesun >>na 3. hod
5. hodOŠP(Z401)přesun <<Kubová Annaz 3. hod
5. hodOBNpřesun >>na 4. hod
3.N1. hodOŠE(Z330)suplujeJeníčková Radka(KOČ)
3.O1. hodTEV(Z120)změnaDavignon Jan
2. hodTEV(Z120)změnaDavignon Jan
3.P0.-11. hod zkoušení
3.R0.-11. hod zkoušení
3.U0.-11. hod zkoušení
3.X0.-11. hod zkoušení
3.Y0.-11. hod zkoušení
3.Z0.-11. hod zkoušení
4.C4. hodPSY4.Cb(A103)suplujeVítková Eliška(JEŠ)
4.E7. hodUČE(C409)suplujeHolčáková Petra(ŠTĚ)
4.K3. hodEKC(C163)suplujeLangová Jana(BUD)
4. hodEKC(C163)suplujeLangová Jana(BUD)
6. hodANJ(C167)suplujeBenešová Ute(JEŠ)
4.L1. hodHVS4.L3(E214)spojíJiříková Andrea(GAB)
1. hodHVS4.L4(E214)změnaJiříková Andrea
2. hodHVS4.LH(E214)suplujePodzemská Věra(GAB)
7. hodANJ4.Lb(C167)suplujeBenešová Ute(JEŠ)
4.O3. hodTEV(Z404)suplujeFerenzová Daniela(KOČ)
4. hodTEV(Z404)suplujeFerenzová Daniela(KOČ)