Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 22.5.2019
Nepřítomné třídy-10123456789101112
1.CPXPXPXPXPXPXPXPXPX
1.DPXPXPXPXPXPXPXPXPX
1.PPXPXPXPXPXPXPX
1.RPXPXPXPXPX
1.XPXPXPXPXPXPXPX
1.YPXPXPXPXPXPX
1.ZPXPXPXPXPXPX
2.CPXPXPXPXPXPXPXPXPX
2.DPXPXPXPXPXPXPXPXPX
2.NPXPXPXPXPXPXPXPXPXPX
2.PPXPXPXPXPXPX
2.RPXPXPXPXPXPX
2.UPXPXPXPXPXPXPXPX
2.XPXPXPXPXPXPXPX
2.YPXPXPXPXPXPX
3.APXPXPXPXPXPXPXPXPX
3.BPXPXPXPXPXPXPXPXPX
3.CPXPXPXPXPXPXPXPXPXPXPX
3.DPXPXPXPXPXPXPXPXPX
3.HPXPXPXPXPXPXPXPXPX
3.IPXPXPXPXPXPXPXPXPX
3.LPXPXPXPXPXPXPXPXPX
3.MPXPXPXPXPXPXPXPX
3.OPXPXPXPXPXPXPXPXPX
3.PZKOZKOZKOZKO
3.RZKOZKOZKOZKO
3.XZKOZKOZKOZKOZKOZKO
3.YZKOZKOZKOZKOZKOZKOZKO
4.AMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.CMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.DMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.EMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.HMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.KMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.LMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.MMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.OMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
Nepřítomní učitelé-10123456789101112
Bánok Zdeněk(MAT)-......HOL-
Bánoková Zuzana(NV)LAN
(BLOK)..
Benešová Ute(MAT)PUCDLU-PÁT..---
Borl Milan(MAT)LIKRAT-
Božinová Petra(MAT)-ROLMAR..-GAŠ---
Branišová Martina(MAT)....------
Budilová Vladimíra(MAT)-BORHAVBNÁ-....---
Burešová Václava(MAT)-....RUTHAŠ..BOR..--
Císařová Iva(MAT)---
Doušová Jitka(MAT)......---
Dvořáková Alena(ZK)---
Elexová Hana(PedD)--DAV-....ROL-....
Gabrielová Markéta(MAT)-ŠFB......----
Gašparínová Marta(MAT)........--
Hejduková Andrea(OPX)................
Hejduková Šárka(OPX)------....
Henzlová Ivana(MAT)--
Hotařová Lenka(MAT)..PÁT----
Hrabáková Jitka(MAT)-HORVRE--MINŠRÁ-----
Hudková Dita(MAT)....-TUR....----
Humlová Zuzana(MAT)---
Ješková Miloslava(MAT)..PAV..--
Knolová Lenka(MAT)-......-......----
Kočová Jitka(MAT)-..-ČEŇDUB..-
Kučerová Jana(MAT)-..-........ŠRÁ----
Langová Jana(MAT)....BÁN......--
Marková Miroslava(MAT)GAŠDUF---
Matějková Irena(MAT)..--....----
Meinlschmidtová Petra Stanislava(OPX)..............-
Nachtigal Oldřich(MAT)---
Paďourek Zdeněk(MAT)--
Paulová Helena(MAT)-......-..ŠFB..----
Pelcmanová Petra(MAT)--..........HUM--
Pješčáková Alena(ZK)----..
Povová Eva(SEM)--....-CVA---
Rucká Lenka(SEM)-........-....-
Štefanková Blanka(ZK)....
Tichá Iva(MAT)---..........----
Umlaufová Ilona(MAT)....---
Valušková Soňa(AŠ)..----
Vodrášková Dobroslava(MAT)-LIK............--
Zárubová Věra(MAT)-....ROLDLU----
Zdvořáková Petra(OPX)-MAR-DUF..---
Zelenková Dagmar(MAT)-..............----
Zwolinská Lenka(MAT)......-----
Místnosti mimo provoz-10123456789101112
C407MATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
C408MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
C409MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
C410MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
C411MATMATMATMATMATMATMATMATMAT
C412MATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
Z106MATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
Z120MATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
Změny v rozvrzích učitelů:
Arnoštová Jaroslava2. hododpadáNEJ3.O
3. hododpadáNEJ3.H (3-n1)+
7. hododpadáNEJ3.M (3.Mn)
Bánok Zdeněk4. hodsupl. (LAN MAT)ČJL3.K(A101)za odpadlou
4. hododpadáOBN3.C
5. hododpadáOBN3.D
Bánoková Zuzana4. hodsupl. (BUD MAT)OBN1.E(C309)za odpadlou
4. hododpadáOBN4.L
Bicanová Lenka6. hododpadáOŠN3.B (3AB2)+
7. hododpadáOŠN3.B (3AB2)+
Borl Milan2. hodsupl. (BUD MAT)MAT1.K(C311)za odpadlou
2. hododpadáFYZ1.D
6. hodsupl. (BUR MAT)MAT2.L(C311)za odpadlou
6. hododpadáFYZ1.C
Branišová Martina1. hododpadáKAJ4.M (4.4A)
4. hododpadáANJ4.M
Císařová Iva3. hododpadáFYZ4.M
Cvachová Martina1. hododpadáPED3.L
2. hododpadáPED1.C
3. hododpadáPED3.D
4. hododpadáPED4.C
5. hodPohotovost - budova A
5. hododpadáPED3.C
6. hododpadáPVC11.Y
Čeňková Miluše1. hododpadáMAT2.N
5. hodsupl. (KOČ MAT)MAT2.H(Z409)za odpadlou
5. hododpadáMAT3.O
Česák Petr1. hododpadáTEV3.B (3.AB)+
2. hododpadáTEV3.B (3.AB)+
8. hododpadáPLA1.C (1.Ca)
9. hododpadáPLA1.D
Davignon Jan2. hodsupl. (ELE PedD)NEJ2.O(Z213)přespočetná hod.
2. hododpadáTEV2.N
Dluhošová Jana2. hodsupl. (BEN MAT)ANJ2.E (2.Eb)(C167)za odpadlou
3. hodzměna ŠPJ2.L (2.Ls)(A101)
4. hodPohotovost - budova A
4. hododpadáŠPJ3.L (3.Ls)
5. hododpadáKAJ4.E
7. hododpadáANJ4.L (4.Lb)
Doušová Jitka1. hododpadáPSY33.Y
3. hododpadáPSY2.C
7. hododpadáPSY4.C (4.Cb)
Drážďanská Ivana1. hododpadáMTV1.X (1.RX)+
2. hododpadáMTV1.X (1.RX)+
4. hododpadáPRA11.P
5. hododpadáPRA11.P
Dubová Irena3. hododpadáPAT1.Z
6. hodsupl. (KOČ MAT)PRP1.H(Z225)za odpadlou
6. hododpadáOŠN3.A (3AB3)+
7. hododpadáOŠN3.A (3AB3)+
Dufková Veronika2. hododpadáČJL3.C
3. hodsupl. (ZDV OPX)ČJL1.B(Z404)za odpadlou
3. hododpadáTEV3.C (3.Cb)
5. hodsupl. (MAR MAT)BIE1.B(Z233)za odpadlou
5. hododpadáTEV4.C (4.Cb)
6. hododpadáTEV4.C (4.Ca)
9. hododpadáTVM3.C (3.Ca)
10. hododpadáTEV3.C (3.Ca)
Dvořáková Alena4. hodzměna NEJ2.K(C308)
Elexová Hana0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Ferenzová Daniela8. hododpadáTEV4.O
9. hododpadáTEV4.O
Gašparínová Marta1. hododpadáSAJ4.O
4. hodPohotovost - budova B
4. hododpadáANJ4.O
5. hodsupl. (BOŽ MAT)ANJ1.H(Z429)za odpadlou
Hašková Jitka4. hodsupl. (BUR MAT)DĚJ1.L(C312)za odpadlou
4. hododpadáSPO1.R
5. hododpadáSPO1.R
Havel Daniel1. hododpadáINT2.D (2.Db)
2. hododpadáINT2.D (2.Db)
3. hodPohotovost - budova A
3. hododpadáINT2.D (2.Da)
4. hododpadáINT2.D (2.Da)
6. hododpadáVVM3.C (3.Cb)
7. hododpadáVVM3.C (3.Cb)
Hejduková Šárka8. hododpadáPPX4.D (4.Da)
9. hododpadáPPX4.D (4.Da)
Henzlová Ivana4. hododpadáNEJ3.L (3.Ln)
Holčáková Petra2. hododpadáFPR2.R
3. hododpadáUČE4.E
4. hododpadáMUC3.R
6. hododpadáFPR2.R
7. hodsupl. (BÁN MAT)UČE3.K(C308)za odpadlou
7. hododpadáFPR2.R
Hordějčuková Věra1. hodsupl. (HRA MAT)SOM1.O(Z408)za odpadlou
6. hododpadáOŠN3.B (3AB1)+
7. hododpadáOŠN3.B (3AB1)+
Hotařová Lenka1. hododpadáTEV3.D (3.Da)
2. hododpadáTEV2.C (2.Ca)
3. hododpadáPSY3.L
7. hododpadáTVM3.D (3.Da)
8. hododpadáTVM3.D (3.Db)
Humlová Zuzana3. hododpadáPGR2.R (2.PR)+
4. hododpadáPGR2.R (2.PR)+
5. hododpadáICT22.X
6. hododpadáICT22.X
7. hodsupl. (PEL MAT)INT2.K(INT2)za odpadlou
Jechová Kateřina1. hododpadáHVM2.D (2.Da)
2. hododpadáHHN3.I (3.I3)
3. hododpadáHHN33.Y (3.Ya)
4. hododpadáHHN3.I (3.I1)
6. hododpadáPPX4.D (4.Db)
7. hododpadáPPX4.D (4.Db)
8. hododpadáPPX4.D (4.Db)
9. hododpadáPPX4.D (4.Db)
Ješková Miloslava1. hododpadáSAJ4.L (4.1A)
4. hododpadáANJ4.D (4.Db)
5. hododpadáANJ3.L (3.Lb)
Jíchová Hana3. hododpadáLJP2.D (2.Db)
4. hododpadáHVM1.C
6. hododpadáČJL1.D
7. hododpadáHHN11.Y (1.Yb)
Jiříková Andrea1. hododpadáHHN3.D (3.D3)
2. hododpadáHHN2.D (2.D1)
3. hododpadáHHN33.Y (3.Yb)
6. hododpadáHHN3.C (3.C2)
Kameníková Barbora1. hododpadáHHN3.D (3.D4)
2. hododpadáHHN2.D (2.D2)
5. hododpadáHVM1.D
6. hododpadáHHN3.C (3.C1)
Kočová Jitka3. hododpadáČJL2.N
4. hododpadáOLT1.Z
Kratochvílová Markéta1. hododpadáSVV4.D (4CDV)+
2. hododpadáSVV4.D (4CDV)+
3. hododpadáSVV4.D (4CDV)+
4. hododpadáVVM3.I (3.Ib)
5. hododpadáVVM3.I (3.Ib)
6. hododpadáVVM2.D (2.Db)
7. hododpadáVVM2.D (2.Db)
Langová Jana1. hodsupl. (BNÁ NV)EKO3.K (3.EK)+(C309)za odpadlou
5. hododpadáEKE3.R
Lisá Hana1. hododpadáPSY11.P
2. hododpadáPSY22.P
3. hododpadáPSY11.Y
4. hododpadáPSY33.P
5. hododpadáPSY22.Y
6. hododpadáSZP22.P
Lišková Karolína1. hodsupl. (VOD MAT)BIE2.K(C308)za odpadlou
1. hododpadáBIO3.I
4. hodsupl. (BOR MAT)BIO2.L(C311)za odpadlou
4. hododpadáBIO3.D
5. hododpadáBIO2.D
6. hododpadáBIO2.C
Marková Miroslava1. hodsupl. (ZDV OPX)BIE1.B(Z231)za odpadlou
2. hodsupl. (BOŽ MAT)BIE2.M(Z233)za odpadlou
2. hododpadáCHE3.M
7. hododpadáCHE4.M
Matějková Irena4. hododpadáANJ4.D (4.Da)
Mindošová Jana2. hododpadáMAT3.H
4. hododpadáMAT3.B (3.AB)+
5. hodsupl. (HRA MAT)MAT1.M(Z408)za odpadlou
6. hododpadáINT3.H
7. hododpadáINT3.H
Müllerová Vladimíra1. hododpadáKLP3.M
3. hododpadáOŠE4.A
4. hododpadáOŠE4.A
6. hododpadáOŠN4.A (4.A1)
7. hododpadáOŠN4.A (4.A1)
Paďourek Zdeněk5. hododpadáSTM2.R
Pátek Tomáš0. hododpadáTEV2.D (2.Da)
1. hododpadáSTV4.D (4CDT)+
2. hododpadáSTV4.D (4CDT)+
3. hododpadáSTV4.D (4CDT)+
4. hododpadáTEV2.D (2.Db)
5. hodsupl. (HOT MAT)ZEM2.L(A101)za odpadlou
6. hodsupl. (BEN MAT)TEV2.K(TV1)za odpadlou
Pavlová Stanislava3. hodsupl. (JEŠ MAT)ANJ3.K(C164)za odpadlou
3. hododpadáANJ1.C (1.Cb)
6. hodnavíc FFY3.E(C163)za odpadlou
6. hododpadáPAD11.X
7. hododpadáPAD22.X
Pješčáková Alena7. hododpadáOŠN4.A (4.A2)
Pucová Věra1. hodPohotovost - budova A
1. hododpadáTMP22.P
2. hododpadáTMP11.P
3. hododpadáSOC1.P
4. hododpadáLDM1.Y
5. hododpadáPED2.P
6. hododpadáSSP1.P
Rathnerová Pavla5. hodsupl. (BOR MAT)ANJ1.E(C311)za odpadlou
5. hododpadáDCJ3.Y
6. hododpadáDCJ3.Y
Rollinger Antonín1. hodPohotovost - budova B
1. hododpadáMAT1.D
3. hodsupl. (ZÁR MAT)CHE2.K(C307)za odpadlou
4. hododpadáCHE2.N
5. hododpadáNAP1.Z
6. hodPohotovost - budova B
6. hododpadáNAP1.Z
8. hododpadáCHE1.Z
9. hododpadáCHE1.Z
Rutová Hana1. hodzměna EKO2.L(A101)
2. hodzměna PRA3.K (3.EK)+(C310)
3. hodsupl. (BUR MAT)EKO2.E(A201)za odpadlou
7. hododpadáEKO3.L
Salačová Miroslava3. hododpadáRER3.O
Skála Pavel1. hododpadáODV2.C (2.Cb)
2. hododpadáODV2.C (2.Cb)
3. hododpadáODV1.D
4. hododpadáODV1.D
Šaloun Vladimír5. hododpadáTEV3.M
6. hododpadáTEV3.M
Šrámková Radka0. hododpadáOSX2.U (2.Ub)
1. hododpadáOSX2.U (2.Ub)
2. hododpadáOSX2.U (2.Ub)
3. hododpadáOSX2.U (2.Ub)
4. hododpadáOSX2.U (2.Ub)
5. hododpadáOSX2.U (2.Ub)
6. hodsupl. (HRA MAT)KLP1.N(Z408)za odpadlou
6. hododpadáOSX2.U (2.Ub)
7. hodPohotovost - budova B
7. hododpadáOSX2.U (2.Ub)
Štefanková Blanka1. hodPohotovost - budova A
1. hododpadáSPP12.X
5. hododpadáEXE3.X
6. hodsupl. (PAL MAT)MAT3.K(C307)za odpadlou
Turnovský Michal4. hodsupl. (HUD MAT)TEV1.K(TV1)za odpadlou
6. hododpadáOBN3.O
8. hododpadáPLA1.C (1.Cb)
Umlaufová Ilona0. hododpadáSPČ4.H (4.Hb)
1. hododpadáSPČ4.H (4.Hb)
2. hododpadáSPČ4.H (4.Hb)
5. hododpadáSPČ4.H (4.Hb)
6. hododpadáSPČ4.H (4.Hb)
Vreštiak Dušan2. hodsupl. (HRA MAT)MAT1.O(Z408)za odpadlou
2. hododpadáMAT4.A
5. hododpadáINT2.N
Zwolinská Lenka1. hododpadáPED22.Y
7. hododpadáDĚJ2.C
Změny v rozvrzích tříd:
1.B1. hodBIE(Z231)suplujeMarková Miroslava(ZDV)
3. hodČJL(Z404)suplujeDufková Veronika(ZDV)
5. hodBIE(Z233)suplujeDufková Veronika(MAR)
1.C1.-9. hod praxe
1.D1.-9. hod praxe
1.E4. hodOBN(C309)suplujeBánoková Zuzana(BUD)
5. hodANJ(C311)suplujeRathnerová Pavla(BOR)
1.H5. hodANJ(Z429)suplujeGašparínová Marta(BOŽ)
6. hodPRP(Z225)suplujeDubová Irena(KOČ)
1.K2. hodMAT(C311)suplujeBorl Milan(BUD)
4. hodTEV(TV1)suplujeTurnovský Michal(HUD)
1.L4. hodDĚJ(C312)suplujeHašková Jitka(BUR)
1.M5. hodMAT(Z408)suplujeMindošová Jana(HRA)
1.N6. hodKLP(Z408)suplujeŠrámková Radka(HRA)
1.O1. hodSOM(Z408)suplujeHordějčuková Věra(HRA)
2. hodMAT(Z408)suplujeVreštiak Dušan(HRA)
1.P1.-7. hod praxe
1.R1.-5. hod praxe
1.X1.-7. hod praxe
1.Y2.-7. hod praxe
1.Z3.-6., 8.-9. hod praxe
2.C0.-8. hod praxe
2.D0.-8. hod praxe
2.E2. hodANJ2.Eb(C167)suplujeDluhošová Jana(BEN)
3. hodEKO(A201)suplujeRutová Hana(BUR)
2.H5. hodMAT(Z409)suplujeČeňková Miluše(KOČ)
2.K1. hodBIE(C308)suplujeLišková Karolína(VOD)
3. hodCHE(C307)suplujeRollinger Antonín(ZÁR)
4. hodNEJ(C308)změnaDvořáková Alena
6. hodTEV(TV1)suplujePátek Tomáš(BEN)
7. hodINT(INT2)suplujeHumlová Zuzana(PEL)
2.L1. hodEKO(A101)změnaRutová Hana
3. hodŠPJ2.Ls(A101)změnaDluhošová Jana
4. hodBIO(C311)suplujeLišková Karolína(BOR)
5. hodZEM(A101)suplujePátek Tomáš(HOT)
6. hodMAT(C311)suplujeBorl Milan(BUR)
2.M2. hodBIE(Z233)suplujeMarková Miroslava(BOŽ)
2.N0.-9. hod praxe
2.O2. hodNEJ(Z213)suplujeDavignon Jan(ELE)
2.P1.-6. hod praxe
2.R2.-7. hod praxe
2.U0.-7. hod praxe
2.X1.-7. hod praxe
2.Y1.-6. hod praxe
3.A-1.-7. hod praxe
3.B-1.-7. hod praxe
3.C0.-10. hod praxe
3.D0.-8. hod praxe
3.E1. hodEKO3.EK(C309)suplujeLangová Jana(BNÁ)
2. hodPRA3.EK(C310)změnaRutová Hana
6. hodFFY(C163)navícPavlová Stanislava
7. hodFFYodpadá(LAN)
8. hodFFYodpadá(LAN)
9. hodFFYodpadá(LAN)
3.H-1.-7. hod praxe
3.I0.-8. hod praxe
3.K1. hodEKO3.EK(C309)suplujeLangová Jana(BNÁ)
2. hodPRA3.EK(C310)změnaRutová Hana
3. hodANJ(C164)suplujePavlová Stanislava(JEŠ)
4. hodČJL(A101)suplujeBánok Zdeněk(LAN)
6. hodMAT(C307)suplujeŠtefanková Blanka(PAL)
7. hodUČE(C308)suplujeHolčáková Petra(BÁN)
3.L0.-8. hod praxe
3.M0.-7. hod praxe
3.O-1.-7. hod praxe
3.P4.-7. hod zkoušení
3.R2.-5. hod zkoušení
3.X1.-6. hod zkoušení
3.Y1.-7. hod zkoušení
4.A-1.-7. hod maturita
4.C0.-7. hod maturita
4.D-1.-12. hod maturita
4.E1.-8. hod maturita
4.H0.-8. hod maturita
4.K-1.-12. hod maturita
4.L0.-7. hod maturita
4.M-1.-12. hod maturita
4.O0.-9. hod maturita